Онкохвора волинянка потребує фінанової допомоги для повного одужання


Волинянка Тетяна Куценко, яка бореться з раком починає 10 курс лікування. Для цього їй необхідна фінансова допомога, аби придбати дороговартісні препарати. Про це пише “Під прицілом”. Об этом сообщает pravosudie.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Починаю 10 курс. Для онкохворих в нашій Україні, здається головна проблема – це гроші, щоб продовжити своє життя. Так, я живу одним днем, прокидаюся дякую Богу, молюся, лягаю спати і дякую Богу за прожитий день зі своєю родиною! Але насправді,шукаючи кошти, ми боремося за саму можливість БОРОТЬБИ. Спочатку лікарі не дають гарантій, шансів на майбутнє, кажуть панацеї немає, можлива стабілізація або є таргетний, але дивлячись на твій недорогий зовнішній вигляд, каже – ви “не потяните”. А потім пишуть вже – зараз вогнища ніде не визначаються… А написати “ви здорова” ніхто й не напише ніколи на 4 стадії, бо наша медицина такого не визнає і не визнає ніколи. Люди можуть жити дуже якісно на таргетних новітніх ліках, вони зараз є від будь-якого виду раку, але державі це дорого та невигідно.

Вигідніше хімії, які вбивають не тільки хворі, як таргети, а й здорові клітини, садять серце та нирки, інші органи і людина довго не витримає будь-яка, це зрозуміло…

Зараз в наш нелегкий час, коли онкохворих людей все більше благають про допомогу, стає все важче знайти людей, які підтримають матеріально. Чудово, що такі люди все-таки є… Ми всією родиною постійно дякуємо усім, хто долучився і долучається до збору коштів, навіть коли перераховують 1₴ Хай Господь Вам поверне вашу доброту сторицею,береже Вас та Ваші родини! А зараз, щоб моя хвороба не повернулася, я мушу надалі приймати таргет “Ібранс”.

Звичайно я поїду на особистий прийом в МОЗ з документами, як будуть на руках, усі печатки, що вогнища ніде не визначаються. Але мені вже повідомили, що це нічого не дасть. Але я принаймні спробую… Номер картки залишається той самий 5168 7573 9648 7623“, – пише волинянка.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/307573-2/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя